Tilbake til alle rapporter

Dårlig sikt grunnet busker

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:01, man. 24 oktober 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

På ytterside av gjerde inntil tomt står flere busker det ikke har blitt klipt på årevis. Buskene det står utenfor tomten bør fjernes, de på privat tomt bør om mulig klippes ned. Det er vanskelig å se om det kommer folk, og det betyr lite tid til å rekke å stoppe i tide.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?