Tilbake til alle rapporter

Forskjørsvei Vestre Rosten

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter av Alexander 16:47, man. 24 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Hei,

Jeg kjører daglig fra Sandbakkvegen gjennom hele vestre rosten og blir stadig irritert over at det ikke er forskjørsvei. Vestre rosten er hovedåren, og det er mange uoversiktelige høyresvinger som gir mange nesten ulykker/uønskede hendelser.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?