Tilbake til alle rapporter

Flere dype hull i grusveien

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 14:00, tor. 27 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 5 minutter senere

Flere dype hull i grusveien i krysset Simon Leinums veg og Ole Laulos veg. Generelt dårlig forfatning i Ole Laulos veg fører til at mange kjører Simon Leinums veg i stedet for ut på Kongsvegen. Dette er uheldig da det bor særdeles mange barn i Simon Leinums veg som leker i og rundt gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?