Tilbake til alle rapporter

Gatelysene langs sykkelvei fungerer ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 08:15, fre. 28 oktober 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 5 minutter senere

Manglende belysning langs sykkelvei, i kombinasjon med belysning ellers i omgivelsene, skaper elendig sikt der sykkelbane og fotgjengerovergang krysser!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:59, fre. 25 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?