Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 22:41, søn. 30 oktober 2022

Sendt til Alta og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelys i svingen ved innkjørsel til Ressebakken 22 virker ikke. Har vært uten lys lenge. Gatelysene skal lyse opp en svært uoversiktlig sving.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:04, man. 28 november 2022

  • Rapportert for tre måneder siden. Enda ikke fikset.

    Publisert anonymt 22:06, mandag 23 januar 2023

  • Rapportert for tre måneder siden. Enda ikke fikset.

    Publisert anonymt 22:09, mandag 23 januar 2023
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?