Tilbake til alle rapporter

Det står en forlatt bil. Den har stodd der i flere år.

Rapportert av mobile i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 21:24, tir. 1 november 2022

Sendt til Malvik 1 minutt senere

Forlatt bil uten skilt. Står hendlengt ved innkjørsel. Den må fjernes før vinteren kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:43, ons. 30 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?