Tilbake til alle rapporter

Blinkende og ingen gatelys når det blir skrudd på fra skolehuset til enden av Buøystranda

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 22:25, tir. 1 november 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det er blinkende og ingen gatelys når det blir skrudd på fra begynnelsen av skolehuset til enden av Buøystranda. Dette har vart i noen måneder før det ble fikset litt. Nå har det samme kommet igjen i det siste og det skjer hver dag.

Lenke til video som ble tatt i går som viser dette problemet med blinkende og ingen gatelys som vises fra Buøystranda og derfor er det ingen bilder fordi da blir vanskelig å vise hva som er problemet: https://1drv.ms/ v/ s!Akh0zFiHw2UpgdhXpy_purQBJtjrhw?e=mFyhQc

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Det ser ut til at problemet er mulig blitt løst etter å ha sjekket i noen dager. Men det kan mulig komme tilbake igjen senere.

    Publisert anonymt 18:48, man. 7 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?