Tilbake til alle rapporter

Kjøleskap dumpet i Lakkegata

Rapportert av desktop i kategorien Dumpet skrot anonymt 15:57, ons. 2 november 2022

Sendt til Oslo 3 minutter senere

Det er dumpet et kjøleskap i Lakkegata på gatas høyre side. Kjøleskapet har stått der ca 3 mnd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Se vedlagte bilde

    Publisert anonymt 13:24, tor. 3 november 2022

  • Fremdeles der - ikke fjernet. det blir stadig satt mer skrot der. Forsøpling som må ryddes opp i

    Publisert anonymt 09:12, tor. 1 desember 2022

  • Kjøleskap er fjernet. Nå er det dumpet 2 vaskemaskiner og en gammel dør der.

    Publisert anonymt 11:38, mandag 9 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?