Tilbake til alle rapporter

Løs kantstein i forbindelse med fortau/innkjøring

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 14:48, fre. 4 november 2022

Sendt til Kongsberg og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Løs kantstein som kan være til skade for forbipasserende, gjenstående kant vil kunne skade bildekk da den er veldig skarp. Regner med at dette vil kunne bli vørre i forbindelse med brøyting hvis ikke fikset før vinteren. Dette er ved innkjøringen til Olavsgate 2.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:15, søn. 11 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?