Tilbake til alle rapporter

Hull og ødelagt asfalt.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei av Leif Jakobsen 12:38, lør. 5 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Hull og ødelagt asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Www.meldinnfeil.no

    Sendt inn av Leif Jakobsen 11:56, tir. 8 november 2022

  • Sak CS0436233

    Sendt inn av Leif Jakobsen 12:32, tir. 8 november 2022

  • Saken er løst av Trondheim kommune via en henvendelse til meldinnfeil.no

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:47, tor. 17 november 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?