Tilbake til alle rapporter

Stort hull på vegskulder

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 21:48, man. 7 november 2022

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Stort hull i ytterkant av veien/asfalten. Hullet blir stadig større og når langt inn på veien. Mange legger seg litt ut på vegskulderen her fordi dette er rett før en uoversiktlig sving og kjører rett i hullet!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:05, man. 5 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?