Tilbake til alle rapporter

Store hull i sykkelstien, dårlig utført asfaltering/feilplasserte sluk.

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier av Rune Gokstad 11:48, tor. 10 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I overgangen mellom gang og sykkelvei og Ullernchausseen, er det store huller i asfalten. Grunnet dårlig utført asfaltarbeider/feilplasserte sluk, danner det seg i tillegg store vanndammer i kjørebanen. Har meldt inn dette tidligere, uten at det har hjulpet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 13:33, tor. 8 desember 2022

  • Still open, via questionnaire, 23:53, fredag 6 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?