Tilbake til alle rapporter

Kum i vei har sunket - tung dunkelyd fra biler som kjører over, hele døgnet

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 15:37, tor. 10 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Kum som har sunket i veibanen fra Bryn mot Abildsø. Plassert slik at kjøretøy sine venstre for- og bakhjul treffer og avgir høye "dunk" med vibrering. Plagsomt hele døgnet. Kummen ligger i veibanen rett utenfor en liten grønn øy, med sykkelstien gående på baksiden.

Streetview fra Google for å vise plassering - vanskelig å få tatt bilder pga trafikken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Rapportering via fiksgatami fra i høst ble frisket opp med telefon denne gangen direkte til vaktsentralen i romjula; da stod hele ramma med lokk og hoppet i været for hver overkjøring .

    I går var de her, kara med refleks på frakken og plenty erfaring. Hurra!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:36, torsdag 12 januar 2023

  • Fikset. Hurra!

    Publisert anonymt 09:53, torsdag 12 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?