Tilbake til alle rapporter

Høye smell fra Tvetenveien - høres godt fra Jernbaneveien under

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 15:58, tor. 10 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det må være noe løst oppe på Tvetenveien. Hører det smeller skikkelig når biler kjører strekket som går over Jernbaneveien. Løs skjøt?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:27, fre. 9 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?