Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 14:31, søn. 13 november 2022

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

De to siste lampene i veien slukket for en tid tilbake. De som var her fikk ikke lys i lampen nederst i veien, men den som er slukket nå fikk de liv i. De påpekte at det var en feil med kabelen i veien ned til den siste lampen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Jeg er usikker på om jeg varslet slukte gatelys for et drøyt år siden, men det betyr jo ikke mye. Da ble det konstatert kabelfeil i bakken, og de fikk ett gatelys av de to slukte til å lyse igjen.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:58, søn. 11 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?