Tilbake til alle rapporter

Manglende lys på gangveien ved Sigurd Munns vei

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys av Arnfinn Brevik 17:10, fre. 11 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

På gangveien mellom Sigurd Munns vei og Anders Estenstads veg ble det satt opp 2 nye gatelys for ca 2 år siden. Disse har aldri vært påkoblet siden de ble satt opp, og det kan være vanskelig for svaksynte å bruke veien i mørketida. Ønsker at lysene blir istandsatt så snart som mulig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lysene er nå iorden. Veldig fornøyd med behandlingstid.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Arnfinn Brevik 18:35, lør. 10 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?