Tilbake til alle rapporter

Asfalt skjært over hele bakkens bredde, dypt kutt. Umulig å se merking i mørket. Nestenulykke med sykkel ned den bratte bakken.

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 19:56, fre. 11 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Veldig skummelt hull etter at noen har skjært tvers over hele asfalten nær bunnen av en bratt bakke fra Elvegata ned til gangbrua. Helt umulig å se merkinga i mørket når man kommer på sykkel ned bakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?