Tilbake til alle rapporter

Manglende belysning grunnet tre

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:25, tir. 15 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Meldt inn august 2020, da hadde det vært et problem et år allerede. Treet skygger for det meste av veilyset, og gjør veien og krysset mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:25, ons. 14 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?