Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i akebakke

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:27, tir. 15 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 2 minutter senere

Det nederste lyset i akebakken er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:25, ons. 14 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?