Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys.

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 00:02, ons. 16 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Gatelysene er avslått,og har vært det i noen måneder nå. Problematisk med tanke på busstopp og gang/sykkelbane.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?