Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien, nær fortauet. Dekket punkterte

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 11:33, fre. 18 november 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Hullet har utvidet seg fort i siste ukene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 14:00, fre. 16 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?