Tilbake til alle rapporter

Mørkt område

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 21:01, fre. 18 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Mørkt område. Vært mørkt siden januar/februar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:24, fre. 16 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?