Tilbake til alle rapporter

Gangvei mørklagt

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys av Hilde J 16:09, søn. 20 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 1 minutt senere

Gangvegen mellom Væretrøa og Jamthaugen har vært mørklagt i flere uker nå. Det er iallfall 5-8 gatelykter som er uten lys. Her ferdes det mye folk, og vi trenger lys der nå i denne mørke årstida.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Lysene er endelig på igjen! Takk til Trondheim kommune :)

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Hilde J 19:45, søn. 18 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?