Tilbake til alle rapporter

Manglende feiing på sykkelveien

Rapportert av desktop i kategorien Sykkelveier anonymt 08:04, tir. 22 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

På denne godt brukte sykkelveien langs Strømsveien så har det i natt/morges bare blitt saltet og IKKE feiet samtidig, så her er det stedvis bart/vått og stedvis mange "snøflekker". Her burde vedlikeholdet være på nivå med den kvaliteten som er på sykkelveien som går mer eller mindre langs jernbanen mellom Høybråten og Alnabru, der det både saltes OG feies, noe som gir mye bedre sykkelforhold.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:05, tir. 20 desember 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?