Tilbake til alle rapporter

Manglende måking av fortau

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:58, torsdag 24 november 2022

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Hei. Også i år ser det ut til at snømåkeren for gangveiene rundt Dal skole, glemmer fortaustubben langs Trondheimsvegen sørfra inn mot rundkjøringa. Dette medfører bl.a at jeg med tvillingvogna er nødt til å gå uti i vegen, og da er det ikke plass til at biler kan passere, mellom fortauskant og trafikkøya. Selv om det bare er noen få meter, blir enkelte bilister veldig hissige av dette..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?