Tilbake til alle rapporter

Alle gatelys er igjen slukket

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 16:59, torsdag 24 november 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

For ca 1 mnd siden var alle gatelys i Nicolas vei og Rebekkas vei slukket. Vi sa i fra til kommunen, og lysene kom på igjen. Nå er de igjen slukket, alle sammen. Det er veldig mørkt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?