Tilbake til alle rapporter

Byggveien ble asfaltert for flere uker siden, men mangler fremdeles alle fotgjengerfeltene

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:10, fre. 25 november 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Skiltene står, men stripene mangler

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?