Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt og oppmerking for fotgjengerovergang

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 02:35, man. 28 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Gang og sykkelvei på sørside av Bakliveien mangler fotgjengerfelt og skilting der den krysser kastbrekkveien. Dette skaper farlige situasjoner da det ut ifra utforming kan virke som at det er overgang her, men oppmerking eller skilting tilsier at det ikke er det. Skolevei for mange barn i området i et kryss med mange punkter å følge med for bilister

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?