Tilbake til alle rapporter

Hull i veibane

Rapportert av mobile i kategorien Hull i vei anonymt 14:11, man. 28 november 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 3 minutter senere

Dette har vært slik siden februar/mars når det ble meldt inn først. Tidligere har det stått skilt oppe for å understreke at det er hull der, men det er nå borte uten at noe er gjort. I tillegg noe slitasje på veibane ovenfor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?