Tilbake til alle rapporter

Dekkeskader fortau

Rapportert av desktop i kategorien Fortau/gangstier anonymt 09:41, fre. 2 desember 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Dekke på fortauet på sørsiden av Klostergata er av så dårlig standard at det er dårlig fremkommelighet for alle trafikanter og skaper farlige situasjoner for syklister som må kjøre sikk sakk for å ikke velte. Ekstra uheldig at det ligger som fortsettelse av en av hovedsykkelvegen i Trondheim (langs Christian Frederiks gate). Problemet har vært her i mer enn to år, og fylkeskommunen har verken utbedret eller svart på henvendelser. Ved vinterdrift er problemet enda større. Syklister kan og bør bruke gaten her, men det er dårlige løsninger for systemskifte og høy hastighet på trafikken som øker risikoen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 09:20, torsdag 12 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?