Tilbake til alle rapporter

Store hull, nedsenk i veien

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 11:18, man. 5 desember 2022

Sendt til Stange og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Å gå langs basterudveien er risikofylt når det er vann/slaps i veien. Slik har det vært lenge og bør fikses! Bildet er fra buss-stoppen i kvilavegen, bare flaks hvis man ikke blir spylt ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 10:41, søndag 8 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?