Tilbake til alle rapporter

Alt for glatt, ikke strødd

Rapportert av desktop i kategorien Snøbrøyting av Mathias 20:30, man. 5 desember 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Hele strekningen fra Barnehagen på Ranheim til den nye Kiwibutikken er det speilblank is, direkte farlig å gå ut. Få på sand asap før noen eldre mister en lårhals eller to

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mathias 20:55, mandag 2 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?