Tilbake til alle rapporter

Snø blir ikke brøytet foran postkassene

Rapportert av mobile i kategorien Snøbrøyting anonymt 13:54, fredag 6 januar 2023

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

De som har drevet med snøbrøyting tidligere har alltid pleid å kjøre foran postkassene slik at både postbud og postkassens eier når frem. Nå samler snøen seg foran der som en høy brøytekant. Dette gjelder 2 stk stativ på samme gate/strekning. Jeg har markert den jeg i hovedsak klager på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Problemet er løst

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 22:57, søndag 8 januar 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?