Tilbake til alle rapporter

Svært dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tomislav Kovacevic 21:51, tor. 20 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sørum 4 minutter senere

Mange hull og porøs asfalt på store deler av Lørenvegen, samt at ved nedbør kommer det mye grus ned i veibanen fra idrettsvingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Etter å ha fylt ut det en trenger på fiks gata mi, tok det ca 3-4 dager til de lappet asfalten. Fantastisk nettside.

    Sendt inn av Tomislav Kovacevic 12:08, fre. 18 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter