Tilbake til alle rapporter

Veisperringer etterlatt i Bygdøy Alle 64 og 65

Rapportert av desktop i kategorien Dumpet skrot anonymt 13:51, lørdag 14 januar 2023

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Disse veisperringene er blitt etterlatt siden gateløp sist sommer i Bygdøy Alle. Ikke nok med at vi beboere er innestengt pga gateløp flere ganger hver sommer, men i tillegg en etat som ikke rydder opp etter seg. Håer dette blir ordnet raskt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?