Tilbake til alle rapporter

Gatelyset i Siriusveien og Grefsenveien fra krysset Siriusveien -Marsveien har ikke fungert på 4 dager!

Rapportert av desktop i kategorien Gatelys anonymt 23:20, søndag 15 januar 2023

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Manglende gartelys i Siriusveien og Grefsenveien

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?