Tilbake til alle rapporter

Biler langs veikanten

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:39, søn. 23 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Birkenes 1 minutt senere

Det står ofte biler så langt ut veien at det er vanskelig å komme forbi. Skulle det oppstå et behov for brannbil el.l vil det være meget vanskelig for dem å komme frem.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er kommet opp et parkering forbudt skilt, men de som parkerte der tidligere bryr seg ikke om det og fortsetter å parkere på samme sted. Det står som regel flere biler der etter klokken 15-16.

    Publisert anonymt 18:37, man. 21 november 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter