Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning som feiler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:27, man. 24 oktober 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Grimstad 3 minutter senere

Gatelys nr 2 ved innkjøring til Turveien (retning Groosedammen) fungere bare delvis. Det kan gå mange dager mellom hver gang det tennes. Dette er uheldig ettersom strekningen brukes av skoleelever både morgen og ettermiddag. Fint om dere tar en kikk på dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatebelysning ordnet.

    Sendt inn av Johan Foldøy 23:57, tor. 27 oktober 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter