Tilbake til alle rapporter

Skilt er delvis blåst bed

Rapportert av mobile i kategorien Trafikkskilter anonymt 17:14, søndag 12 februar 2023

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Skilt lener seg inn i veibane

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:58, tirsdag 14 mars 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?