Tilbake til alle rapporter

Håpløs vei etter gravearbeider

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:41, tir. 8 mars 2011

Sendt til Molde 3 minutter senere

Etter gravearbeidet har det blitt helt håpløst å kjøre her. Flere hull..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fremdeles ikke reparert :(

    Sendt inn av Svein Tore Sølvik 11:49, tir. 26 april 2011

  • Nå må vel telen ha forlatt grunnen sånn at det går an å fikse veien.

    Sendt inn av Svein Tore Sølvik 09:36, ons. 8 juni 2011

  • Nå har kommunen endelig gjort seg ferdig (og det ble fint også). Nå slipper vi nok alle som lurer seg over grusplassen istedet. :-)

    Sendt inn av Svein Tore Sølvik 07:35, man. 4 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter