Tilbake til alle rapporter

Gatelys nr 2 etter stor bussholdeplass inn på Skjeggestadveien virker ikke..

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 10:29, mandag 13 mars 2023

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gatelys nr 2 etter stor bussholdeplass inn på Skjeggestadveien virker ikke..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?