Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Servicetorget i Misvær 09:11, man. 31 oktober 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Mobakkan, Vestvatn, 8100 Misvær.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble løst veldig fort :-)

    Sendt inn av Servicetorget i Misvær 10:36, man. 28 november 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter