Tilbake til alle rapporter

Stort hull ved fartsdump

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 18:51, tirsdag 28 mars 2023

Sendt til Statens vegvesen region sør og Tønsberg 3 minutter senere

Hullet har vært siden 2022, men utvikler seg stadig til å bli større

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:58, onsdag 26 april 2023

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?