Tilbake til alle rapporter

Fortauskant

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kurt Broteng 18:43, tir. 15 november 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Verran og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Trang/snever innkjøring til privat gårdsplass pga for høy fortauskant.Biler er blitt ødelagt av dette. Adressen er: Olav Duuns veg 34 7800 Namsos

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:46, ons. 14 desember 2011

  • Sendt til feil kommune.

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 02:07, man. 24 september 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter