Tilbake til alle rapporter

Fortauskant

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kurt Broteng 18:43, tir. 15 november 2011 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Verran 2 minutter senere

Trang/snever innkjøring til privat gårdsplass pga for høy fortauskant.Biler er blitt ødelagt av dette. Adressen er: Olav Duuns veg 34 7800 Namsos

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 16:46, ons. 14 desember 2011

  • Sendt til feil kommune.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 02:07, man. 24 september 2012

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?