Tilbake til alle rapporter

Ødelagt busskur -- igjen

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Axel Bojer 20:12, tir. 15 november 2011

Sendt til Nesodden 3 minutter senere

Bakveggen i busskuret er revet ned igjen. Tror det må festes bedre enn det ble gjort ved forrige reparasjon. Søppelkassa er også så dårlig at søppelet ofte flyter, da det er vanskelig å lukke den.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sist jeg så etter, for en uke siden, var alle tre bakveggene revet ned.

    Sendt inn av Axel Bojer 21:30, tir. 13 desember 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter