Tilbake til alle rapporter

Grus og lys.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 17:35, ons. 16 november 2011

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vågå 4 minutter senere

Lurte på om dere ikke kunne fikse lysene i undergrunnen under riksvegen på Lalm, og det står en gruskasse der som ikke har vært fylt på flere år. Erveldig glatt der om vinteren når vann renner inn og blir til is. Det går veldig mange skolebarn og gamle folk med rulator der!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter