Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av kenneth sæternes 15:56, tor. 24 november 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Statens vegvesen region midt og Namsos 3 minutter senere

Gatelys plassert ved åsveien 19 er blitt mørkt. Ønsker å påpeke at det lyset var mørkt hele vinteren i fjor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ja her er det fortsatt mørkt. Trafikksikkerheten er topp prioritet i namsos kommune.

    Sendt inn av Kenneth Sæternes 12:25, ons. 30 november 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av kenneth sæternes 17:22, tor. 22 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter