Tilbake til alle rapporter

Snuplass ikke brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Vidar Sørensen 12:40, ons. 7 desember 2011

Sendt til Lunner og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Snuplassen innerst i Ormputtvegen er ikke blitt brøytet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nytt snøfall, ny brøyting, men fortsatt ikke brøytet snuplassen.

    Sendt inn av darts@hebb.no 09:43, fre. 9 desember 2011

  • Nå brøytet!

    Sendt inn av darts@hebb.no 12:04, fre. 9 desember 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter