Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av roy grannes 17:23, lør. 24 desember 2011

Sendt til Gjesdal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Har hvert uten lys i flere uker. håper at problemet blir løst fort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:14, man. 23 januar 2012

  • håper at det kan bli fikset fort. det er farlig når ongene er ute å leker uten gatelys nå når det blir tidligt mørkt om kvellene.håper at det kan gå noe kjappere enn det har gjort til nå.

    Sendt inn av roy grannes 07:14, man. 23 januar 2012

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av roy grannes 19:08, man. 20 februar 2012, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter